Hakkımızda

Biz Kimiz?

Lokmanoğlu Nakliyat olarak otuz yılı aşkın bir süredir İstanbul Güngören’den tüm Türkiye geneli nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Aile şirketi olarak başlanan bu hizmet sektöründe bayrağı biz iki genç kardeş alarak devam etmekteyiz. Otuz yıllık süreçte değişen dünya düzenini yakalayarak yenilenmiş araç filolarımız ile yola çıkmış olup yenilikleri takip etmekteyiz.

El ilanları ve gazeteye verilen ilanlarla siz müşterilerimiz ulaştığımız yıllar çok geride kaldı. Şirket olarak dijital dünyada yer alarak sizler ile iletişim kuruyoruz.

Bizlere sitemizde yer alan telefon numarasından ulaşabilir isterseniz whatsApp üzerinden mesaj göndererek randevu talep edip nakliyat ücretlerimizi öğrenebilirsiniz.

Taşımacılık sektöründe bunca yıllık varlık göstermemizi sağlayan dijital mecralar sayesinde bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Nakliyat hizmetlerimizi tecrübelerimiz ve siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak güncellemekteyiz.

Taşıma işlemi için en ihtiyaç duyulan şey hizmet şekilleri olmakta. Bu hizmet şekilleri;

  • Ambalajlı
  • Sigortalı
  • Asansörlü
  • Marangozlu

Taşımacılığı kapsar.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda taşımacılık hizmetimiz şekillenmekte. Dilerseniz bütün taşınma işlemlerini bize bırakarak eşyalarınızın ambalajlanarak paketlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede bütün eşyalarınız korunaklı bir şekilde taşınır.

Demonte edilmesi gereken vitrin ve gardırop gibi eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından güvenli taşınmaya uygun ebatlar haline getirilerek işlem görür.

Yüksek katlı bir apartmanda yaşıyorsanız işlemleri sizler için daha da kolaylaştırmaktayız. Asansörlü taşıma araçlarımız sayesinde eşyalarınızı otomatik sistemimiz ile taşıyoruz.

Bu siz müşterilerimize zaman tasarrufu sağlarken eşyalarınızın da daha güvenli taşınmasını sağlar.

Eşyalarınız bizim güvencemiz ile taşınır. Tüm bu vermiş olduğumuz hizmetlere ek olarak talep edeceğiniz başka ihtiyaçlarınız için taşınma gününden birkaç gün önce bize bildirmeniz yeterlidir. Bu sayede sizlerin ihtiyaçlarına daha uygun hizmet sunmamız kolaylaşacaktır.

Bütün bu hizmetleri Lokmanoğlu Nakliyat şirketi olarak sizlere profesyonel ekibimizle sunmaktayız. Ekibimiz keyifli çalışma ortamıyla sizlerin taşınma işlemlerini ustalıkla gerçekleştirmektedir. Otuz yılı aşkın bir süredir var olan tecrübeler, yetenekleriyle yer alan personel ekibimiz ile sizler ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

Sizler için her geçen gün yenilenen sistemleri takip ederek sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Lokmanoğlu Ailesi

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşımacılık ile çok katlı apartman dairelerindeki eşyalarınızı güvenli bir şekilde alıyor ve yeni adresinize taşıyoruz.

Sigortalı

Taşımacılık sektöründeki varlığımızın sebebi eşyalarınıza vermiş olduğumuz değer. Eşyalarınıza sigorta yaparak korumaktayız.

Şeffaf Ücretler

Nakliyat ücretlerimizi sizlere randevu oluştururken belirtmekteyiz. Bu ücretler anlaşma sağlandığımız anda belirlenen ücretlerdir.

Ekip Çalışması

Başarımızı enerjik ekibimize ve onların çalışma prensibine borçluyuz. Sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermek adına buradayız.

Yaratıcı Çözümler

Bazen her şey planlandığı gibi gitmeyebilir. Taşınma esnasında eşyalarınız ile ilgili yapılacak önemli çalışmalar için ekibimizin yaratıcı çözümleri her zaman hazır.

Marangozlu Hizmet

Vitrinler ve konsollar hepimiz evimizde onları çok seviyoruz. Sevdiğimiz bu eşyaları özenle demonte ederek ambalajlamak ekibimizin diğer hizmetleri arasında.

Call Now ButtonFiyat Alın!